%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

112902

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، حدفاصل تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا پاکدل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا پاکدل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علیرضا پاکدل، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علیرضا پاکدل
دکتر علیرضا پاکدل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا پاکدل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا پاکدل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا پاکدل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا پاکدل چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا پاکدل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پاکدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا پاکدل کجا است؟
دکترعلیرضا پاکدل مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا پاکدل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا پاکدل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پاکدل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا پاکدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا پاکدل متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا پاکدل چه زمانی است؟
دکتر علیرضا پاکدل از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پاکدل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا پاکدل چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علیرضا پاکدل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا پاکدل 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا پاکدلدکترعلیرضا پاکدل dr alireza pakdel از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر علیرضا پاکدل در تبریز، خیابان پاستور جدید، حدفاصل تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا پاکدل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09358998555-04135530300 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا پاکدل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا پاکدل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا پاکدل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا پاکدل متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا پاکدل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.