دکتر زهرا البرزی

دکتر زهرا البرزی

تخصص قلب و عروق

شیراز
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

120997

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بیمارستان کوثر

آدرس:

شیراز،خیابان قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کوثر

تلفن:07136141000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا البرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا البرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان کوثر
دکتر زهرا البرزی
دکتر زهرا البرزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا البرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا البرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا البرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا البرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا البرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا البرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا البرزی کجا است؟
دکترزهرا البرزی مطب بیمارستان کوثر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا البرزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا البرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا البرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا البرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا البرزی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا البرزی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا البرزی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا البرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا البرزی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر زهرا البرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا البرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا البرزیدکترزهرا البرزی dr zahra alborzi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر زهرا البرزی در شیراز،خیابان قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا البرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136141000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا البرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا البرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا البرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا البرزی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا البرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.