دکتر هایده نخعی

دکتر هایده نخعی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

42848

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هایده نخعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هایده نخعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هایده نخعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هایده نخعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هایده نخعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هایده نخعی چقدر است؟
هزینه ویزیت هایده نخعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده نخعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هایده نخعی کجا است؟
دکتر هایده نخعی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هایده نخعی را ببینید.
+
آیا دکتر هایده نخعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هایده نخعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هایده نخعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هایده نخعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هایده نخعی چه زمانی است؟
دکتر هایده نخعی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هایده نخعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هایده نخعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هایده نخعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هایده نخعی 0 از 5 است.

درباره دکتر هایده نخعیدکتر هایده نخعی dr hayde nakhaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر هایده نخعی در تهران، خیابان ولیعصر، ظفر ، خیابان شهید ناصری، پلاک 76، طبقه سوم،واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هایده نخعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188660617-02188193856-02188193781 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هایده نخعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هایده نخعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هایده نخعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هایده نخعی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هایده نخعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.