درباره‌ی پزشک

تغذیه پیش از بارداری، تغذیه دوران بارداری، تغذیه نوزادی، تغذیه دوران بلوغ

تغذیه بیماریهای زنان، تغذیه و رژیم درمانی، درمان چاقی و لاغری مفرط و ...

کد نظام پزشکی

ت-9055

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب بلوار بهشت

آدرس:

شیراز، پل معالی آباد، نبش کوچه ۲ بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه ۳، واحد ۵

تلفن:07136251975

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا اکبرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار بهشت
زهرا اکبرزاده
زهرا اکبرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا اکبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا اکبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا اکبرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا اکبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا اکبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا اکبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا اکبرزاده کجا است؟
دکترزهرا اکبرزاده مطب بلوار بهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب زهرا اکبرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا زهرا اکبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اکبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا اکبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا اکبرزاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا اکبرزاده چه زمانی است؟
دکتر زهرا اکبرزاده از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا اکبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا اکبرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا اکبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا اکبرزاده 0 از 5 است.

درباره زهرا اکبرزادهدکترزهرا اکبرزاده zahra akbar zadeh از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب زهرا اکبرزاده در شیراز، پل معالی آباد، نبش کوچه ۲ بلوار بهشت، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه ۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا اکبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136251975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا اکبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا اکبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا اکبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا اکبرزاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا اکبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.