دکتر زهره منظری توکلی

دکتر زهره منظری توکلی

دکترای مامایی

کرمان

کد نظام پزشکی

41808
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای مامایی

اطلاعات کلیلنیک مشاوره مامایی رویش

آدرس:

چهارراه باغ ملی، ساختمان پزشکان اردیبهشت، طبقه دوم، کلیلنیک مشاوره مامایی رویش

تلفن:03432473939

افتخارات

 

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره منظری توکلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره منظری توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام.خانم دکتر یکی از بهترین پزشکای کرمان هستند تو بارداری مثل مادر پابه پای من میومدن خیلی دوسشون دارم عالیه عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهره منظری توکلی
نوبت مطب کلیلنیک مشاوره مامایی رویش
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - چهارراه باغ ملی، ساختمان پزشکان اردیبهشت، طبقه دوم، کلیلنیک مشاوره مامایی رویش
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره منظری توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره منظری توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره منظری توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره منظری توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره منظری توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره منظری توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره منظری توکلی کجا است؟
دکتر زهره منظری توکلی 1 مطب در کلیلنیک مشاوره مامایی رویش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره منظری توکلی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره منظری توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره منظری توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره منظری توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره منظری توکلی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره منظری توکلی چه زمانی است؟
دکتر زهره منظری توکلی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره منظری توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره منظری توکلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره منظری توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره منظری توکلی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره منظری توکلیدکتر زهره منظری توکلی dr zohreh manzaritavakoli از دکترهای متخصص مامایی کرمان هستند. مطب دکتر زهره منظری توکلی در چهارراه باغ ملی، ساختمان پزشکان اردیبهشت، طبقه دوم، کلیلنیک مشاوره مامایی رویش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره منظری توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432473939 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره منظری توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره منظری توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره منظری توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره منظری توکلی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره منظری توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.