دکتر نفیسه خراسانی

دکتر نفیسه خراسانی

تخصص کودکان و نوزادان

شهریار

درباره‌ی پزشک

ویزیت از بدو تولد تا 18 سالگی

رشد و تکامل، تغذیه، آلرژی، بیماری های عفونی و گوارشی، زردی نوزاد

کد نظام پزشکی

129165

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات کلینیک اطفال بیمارستان نور

آدرس:

شهریار،شهرک صدف، کلینیک اطفال تخصصی بیمارستان نور

تلفن:09351135040

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نفیسه خراسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک اطفال بیمارستان نور
ملاحظات

بیماران عزیز ساعت نوبت دهی، زمان تقریبی حضور شما در بیمارستان میباشد.

لطفا صبور باشید.

دکتر نفیسه خراسانی
دکتر نفیسه خراسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نفیسه خراسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه خراسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه خراسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نفیسه خراسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه خراسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نفیسه خراسانی کجا است؟
دکترنفیسه خراسانی کلینیک اطفال بیمارستان نور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نفیسه خراسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نفیسه خراسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نفیسه خراسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه خراسانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نفیسه خراسانی چه زمانی است؟
دکتر نفیسه خراسانی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نفیسه خراسانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نفیسه خراسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نفیسه خراسانی 0 از 5 است.

درباره دکتر نفیسه خراسانیدکترنفیسه خراسانی dr nafiseh khorasani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شهریار هستند. مطب دکتر نفیسه خراسانی در شهریار،شهرک صدف، کلینیک اطفال تخصصی بیمارستان نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نفیسه خراسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09351135040 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه خراسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نفیسه خراسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نفیسه خراسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نفیسه خراسانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نفیسه خراسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.