دکتر نفیسه خراسانی

دکتر نفیسه خراسانی

کد نظام پزشکی: 129165
3.4 (3 نظر)
٪67 پیشنهاد کاربران
20 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر نفیسه خراسانی

کلینیک مرکزی شماره 2
آدرس: شهریار - شهریار،کلینیک مرکزی شماره 2،کوچه پروین اعتصامی
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 17:00

درباره دکتر نفیسه خراسانی

ویزیت از بدو تولد تا 18 سالگی

رشد و تکامل، تغذیه، آلرژی، بیماری های عفونی و گوارشی، زردی نوزاد

آدرس مطب دکتر نفیسه خراسانی

کلینیک مرکزی شماره 2
آدرس:
شهریار،کلینیک مرکزی شماره 2،کوچه پروین اعتصامی
تلفن:

نظرات درباره دکتر نفیسه خراسانی

3.4
از 3 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%67
پیشنهاد کاربران
اصغر(1402/11/22)
(1402/11/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دختر من ۳ سالشه حداقل یک روز در میان بیمارستان از این دکتر به اون دکتر مراجعه میکردم ایشون با تشخیص درستی که دادن دخترم بهتر شد و العان سالم و تندرست مشغول بازی کردن می‌باشد واقعا کارشون عالیه
یاسین(1402/11/20)
(1402/11/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر مهربون و دلسوز و کاربلد پسرم از ۲ماهگی تحت نظر ایشونه

سوالات متداول راجع به دکتر نفیسه خراسانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر نفیسه خراسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه خراسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه خراسانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر نفیسه خراسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه خراسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر نفیسه خراسانی کجا است؟
دکتر نفیسه خراسانی 1 مطب در کلینیک مرکزی شماره 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نفیسه خراسانی را ببینید.
آیا دکتر نفیسه خراسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر نفیسه خراسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه خراسانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نفیسه خراسانی چه زمانی است؟
دکتر نفیسه خراسانی از روز پنج‌شنبه 7 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه خراسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نفیسه خراسانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر نفیسه خراسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نفیسه خراسانی 4 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر نفیسه خراسانیدکتر نفیسه خراسانی dr nafiseh khorasani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شهریار هستند. مطب دکتر نفیسه خراسانی در شهریار،کلینیک مرکزی شماره 2،کوچه پروین اعتصامی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نفیسه خراسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165577020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه خراسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نفیسه خراسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نفیسه خراسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نفیسه خراسانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نفیسه خراسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.