دکتر فاطمه ارشادی

دکتر فاطمه ارشادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

62098
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان هروی

آدرس:

تهران، میدان هروی، میدان ملت، خیابان قلیچ خانی، ساختمان ریحانی

تلفن:02126312897

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • صدا و سیما

اطلاعات مطب مسعودیه

آدرس:

تهران، مسعودیه، خیابان ابومسلم خراسانی، کوچه طاهرپناه

تلفن:09198265186

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه ارشادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه ارشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهتاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین بودند.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مسلما به متخصص بودن خانم دکتر در زمینه کاریشون شکی نداشتم . بسبار شخصیت محترمی داشتن ولی همانطور که عرض کردم از انتطاز دوساعته داخل مطب بسیار کلافه شدم و انتطارش رو نداشتم تو شرایط کرونا در یک مکان عمومی دوساعت منتظر ویزیت بشم . امیدوارم که پذیرای انتقادات باشن و برای بهبود این وضعیت چاره ای بیندیشند👍❤

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه ارشادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان هروی
تهران - تهران، میدان هروی، میدان ملت، خیابان قلیچ خانی، ساختمان ریحانی


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب مسعودیه
تهران - تهران، مسعودیه، خیابان ابومسلم خراسانی، کوچه طاهرپناه


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه ارشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه ارشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه ارشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه ارشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه ارشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ارشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه ارشادی کجا است؟
دکتر فاطمه ارشادی 2 مطب در مطب میدان هروی و مطب مسعودیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه ارشادی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه ارشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ارشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه ارشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه ارشادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه ارشادی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه ارشادی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ارشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه ارشادی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاطمه ارشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه ارشادی 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه ارشادی


دکتر فاطمه ارشادی dr fatemeh ershadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه ارشادی در تهران، میدان هروی، میدان ملت، خیابان قلیچ خانی، ساختمان ریحانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه ارشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126312897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه ارشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه ارشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه ارشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه ارشادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه ارشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.