دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رضا اطمینانی

دکتر رضا اطمینانی

دکترای تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

52999

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شیخ صدوق

آدرس:

اصفهان ، خیابان شیخ صدوق شمالی ، پل شیخ صدوق (پل میر ) مجتمع پل طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا اطمینانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا اطمینانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شیخ صدوق
اصفهان - اصفهان ، خیابان شیخ صدوق شمالی ، پل شیخ صدوق (پل میر ) مجتمع پل طبقه پنجم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا اطمینانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا اطمینانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا اطمینانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا اطمینانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا اطمینانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا اطمینانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا اطمینانی کجا است؟
دکتر رضا اطمینانی 1 مطب در مطب خیابان شیخ صدوق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا اطمینانی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا اطمینانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا اطمینانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا اطمینانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا اطمینانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا اطمینانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا اطمینانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا اطمینانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا اطمینانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا اطمینانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا اطمینانی 0 از 5 است.
درباره دکتر رضا اطمینانی


دکتر رضا اطمینانی dr reza etminani از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب دکتر رضا اطمینانی در اصفهان ، خیابان شیخ صدوق شمالی ، پل شیخ صدوق (پل میر ) مجتمع پل طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا اطمینانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136639905-03136639906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا اطمینانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا اطمینانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا اطمینانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا اطمینانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا اطمینانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.