%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

124425

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان عیسی بن مریم، خیابان پارس، مجتمع مریم، بلوک 2، طبقه 4، واحد64

تلفن:09907002701

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آصفه مژده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آصفه مژده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دروازه شیراز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر آصفه مژده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر آصفه مژده
دکتر آصفه مژده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آصفه مژده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آصفه مژده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آصفه مژده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آصفه مژده چقدر است؟
هزینه ویزیت آصفه مژده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آصفه مژده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آصفه مژده کجا است؟
دکترآصفه مژده مطب دروازه شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آصفه مژده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آصفه مژده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آصفه مژده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آصفه مژده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آصفه مژده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آصفه مژده چه زمانی است؟
دکتر آصفه مژده از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آصفه مژده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آصفه مژده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر آصفه مژده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آصفه مژده 5 از 5 است.

درباره دکتر آصفه مژدهدکترآصفه مژده dr asefeh mozhdeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر آصفه مژده در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان عیسی بن مریم، خیابان پارس، مجتمع مریم، بلوک 2، طبقه 4، واحد64 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آصفه مژده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09907002701 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آصفه مژده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آصفه مژده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آصفه مژده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آصفه مژده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آصفه مژده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.