دکتر زهرا ناظران

دکتر زهرا ناظران

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

زوج درمانگر

طرحواره درمانگر

روانشناس خانواده ،کودک ،نوجوان و جوان

درمان استرس، اضطراب، افسردگی و اختلالات شخصیت

مشکلات جنسی زوجین و اعتیاد

کد نظام پزشکی

28716

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آبادف سرو غربی، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، پلاک 104، ساختمان نگار، طبقه2، واحد62

تلفن:02122115108

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 234، طبقه5، واحد503

افتخارات

دکترای تخصصی روانشناسی ،مدرس دانشگاه و برگزار کننده کارگاههای روانشناسی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا ناظران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نیاوران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهرا ناظران، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهرا ناظران
دکتر زهرا ناظران

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا ناظران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ناظران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا ناظران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا ناظران چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ناظران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ناظران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا ناظران کجا است؟
دکترزهرا ناظران مطب سعادت آباد و مطب نیاوران مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا ناظران، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا ناظران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ناظران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا ناظران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ناظران متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا ناظران چه زمانی است؟
دکتر زهرا ناظران از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ناظران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا ناظران چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا ناظران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا ناظران 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا ناظراندکترزهرا ناظران dr zahra nazeran از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر زهرا ناظران در تهران ، سعادت آبادف سرو غربی، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، پلاک 104، ساختمان نگار، طبقه2، واحد62 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا ناظران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122115108 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا ناظران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا ناظران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا ناظران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا ناظران متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا ناظران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.