درباره‌ی پزشک

استاد دانشگاه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

زردی نوزادان، مراقبت از نوزادان نارس، رشد و تکامل نوزادان و کودکان، تغذیه و اختلال رشد نوزادان و کودکان، عفونت های نوزادان و کودکان

کد نظام پزشکی

60714

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان کاشانی، ابتدای کوچه حافظ، مجتمع پزشکان حافظ

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود نوری شادکام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاشانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .
 

دکتر محمود نوری شادکام
دکتر محمود نوری شادکام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود نوری شادکام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود نوری شادکام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود نوری شادکام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود نوری شادکام چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود نوری شادکام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوری شادکام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود نوری شادکام کجا است؟
دکترمحمود نوری شادکام مطب خیابان کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود نوری شادکام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود نوری شادکام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوری شادکام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود نوری شادکام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود نوری شادکام متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود نوری شادکام چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود نوری شادکام تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نوری شادکام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود نوری شادکام چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود نوری شادکام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود نوری شادکام 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود نوری شادکامدکترمحمود نوری شادکام dr mahmood noori shadkam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر محمود نوری شادکام در یزد، خیابان کاشانی، ابتدای کوچه حافظ، مجتمع پزشکان حافظ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود نوری شادکام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09038245538-03536298197 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود نوری شادکام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود نوری شادکام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود نوری شادکام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود نوری شادکام متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود نوری شادکام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.