دکتر محمدرضا محرابی

دکتر محمدرضا محرابی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراحی پلاستیک زیبایی
ساری
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

16518

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب مجتمع دکتر شهیدی

آدرس:

ساری، جنب بیمارستان نیمه شعبان، مجتمع دکتر شهیدی، کلینیک پرتو مازند

تلفن:01133348917

بیمه های طرف قرارداد

 • کمیته امداد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا محرابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مجتمع دکتر شهیدی
دکتر محمدرضا محرابی
دکتر محمدرضا محرابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محرابی کجا است؟
دکترمحمدرضا محرابی مطب مجتمع دکتر شهیدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا محرابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محرابی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محرابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محرابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محرابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا محرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محرابی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا محرابیدکترمحمدرضا محرابی dr mohammadreza mehrabi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی ساری هستند. مطب دکتر محمدرضا محرابی در ساری، جنب بیمارستان نیمه شعبان، مجتمع دکتر شهیدی، کلینیک پرتو مازند واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133348917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محرابی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.