دکتر سمانه فرتوک زاده

دکتر سمانه فرتوک زاده

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

106388

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، میدان پاستور، انتهای خیابان پاستور شرقی، جنب نهاد ریاست جمهوری

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه فرتوک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمانه فرتوک زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه فرتوک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه فرتوک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه فرتوک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه فرتوک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه فرتوک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه فرتوک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه فرتوک زاده کجا است؟
دکتر سمانه فرتوک زاده 1 مطب در مطب خیابان کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه فرتوک زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه فرتوک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه فرتوک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه فرتوک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه فرتوک زاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه فرتوک زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمانه فرتوک زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه فرتوک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه فرتوک زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمانه فرتوک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه فرتوک زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سمانه فرتوک زادهدکتر سمانه فرتوک زاده dr samaneh fartookzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سمانه فرتوک زاده در تهران، خیابان کارگر جنوبی، میدان پاستور، انتهای خیابان پاستور شرقی، جنب نهاد ریاست جمهوری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه فرتوک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166956763-02166956770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه فرتوک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه فرتوک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه فرتوک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه فرتوک زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه فرتوک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.