دکتر پروانه عباس زاده

دکتر پروانه عباس زاده

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
شیراز
%88
پیشنهاد(از 25 کاربر)

کد نظام پزشکی

58742

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و پوستچی، جنب سوپر زند، ساختمان هانیه، طبقه 3

تلفن:07132356873

بیمه های طرف قرارداد

 • صدا و سیما
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروانه عباس زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروانه عباس زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%88
22 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر پروانه عباس زاده
دکتر پروانه عباس زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروانه عباس زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروانه عباس زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروانه عباس زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروانه عباس زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت پروانه عباس زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه عباس زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروانه عباس زاده کجا است؟
دکترپروانه عباس زاده مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروانه عباس زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروانه عباس زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه عباس زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروانه عباس زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروانه عباس زاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروانه عباس زاده چه زمانی است؟
دکتر پروانه عباس زاده از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروانه عباس زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروانه عباس زاده چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر پروانه عباس زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروانه عباس زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر پروانه عباس زادهدکترپروانه عباس زاده dr parvaneh abbaszadeh از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر پروانه عباس زاده در شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و پوستچی، جنب سوپر زند، ساختمان هانیه، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروانه عباس زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132356873 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروانه عباس زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروانه عباس زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروانه عباس زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروانه عباس زاده متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروانه عباس زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.