دکتر مسعود ذبیحی فرد

دکتر مسعود ذبیحی فرد

تخصص چشم پزشکی

تهران
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

114493

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب صفاییه

آدرس:

تهران، میدان صفاییه، خیابان ابن باووی، درمانگاه شهدای شهر ری

تلفن:09301007233

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود ذبیحی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود ذبیحی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صفاییه
دکتر مسعود ذبیحی فرد
دکتر مسعود ذبیحی فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود ذبیحی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود ذبیحی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ذبیحی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود ذبیحی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود ذبیحی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ذبیحی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود ذبیحی فرد کجا است؟
دکترمسعود ذبیحی فرد مطب صفاییه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود ذبیحی فرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود ذبیحی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ذبیحی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود ذبیحی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود ذبیحی فرد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود ذبیحی فرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ذبیحی فرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ذبیحی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود ذبیحی فرد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مسعود ذبیحی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود ذبیحی فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود ذبیحی فرددکترمسعود ذبیحی فرد dr masoud zabihifard از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مسعود ذبیحی فرد در تهران، میدان صفاییه، خیابان ابن باووی، درمانگاه شهدای شهر ری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود ذبیحی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09301007233 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود ذبیحی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود ذبیحی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود ذبیحی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود ذبیحی فرد متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود ذبیحی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.