دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مصطفی طوبایی

مصطفی طوبایی

کارشناس ارشد روانشناسی

رواشناسی بالینی
شیراز

کد نظام پزشکی

5475

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مصطفی طوبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مصطفی طوبایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان عفیف آباد
شیراز - شیراز، خیابان عفیف آباد، خیابان عرفان منش، جنب کوچه 9، کلینیک ذهن زیبا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مصطفی طوبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی طوبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مصطفی طوبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مصطفی طوبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی طوبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مصطفی طوبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مصطفی طوبایی کجا است؟
دکتر مصطفی طوبایی 1 مطب در مطب خیابان عفیف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مصطفی طوبایی را ببینید.
+
آیا مصطفی طوبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی طوبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مصطفی طوبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی طوبایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مصطفی طوبایی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی طوبایی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مصطفی طوبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مصطفی طوبایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مصطفی طوبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مصطفی طوبایی 0 از 5 است.
درباره مصطفی طوبایی


دکتر مصطفی طوبایی mostafa tobaee از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب مصطفی طوبایی در شیراز، خیابان عفیف آباد، خیابان عرفان منش، جنب کوچه 9، کلینیک ذهن زیبا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مصطفی طوبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136483863 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مصطفی طوبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مصطفی طوبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مصطفی طوبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مصطفی طوبایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مصطفی طوبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.