درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

135716

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شهرآرا

آدرس:

تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به گذرنامه، پلاک 141، ساختمان پزشکان دانش

تلفن:02161913

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا ذبیحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهرآرا
دکتر مینا ذبیحی
دکتر مینا ذبیحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا ذبیحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا ذبیحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا ذبیحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا ذبیحی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا ذبیحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا ذبیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا ذبیحی کجا است؟
دکترمینا ذبیحی مطب خیابان شهرآرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا ذبیحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا ذبیحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا ذبیحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا ذبیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا ذبیحی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا ذبیحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مینا ذبیحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا ذبیحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا ذبیحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مینا ذبیحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا ذبیحی 0 از 5 است.

درباره دکتر مینا ذبیحیدکترمینا ذبیحی dr mina zabihi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مینا ذبیحی در تهران، خیابان شهرآرا، نرسیده به گذرنامه، پلاک 141، ساختمان پزشکان دانش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا ذبیحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02161913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا ذبیحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا ذبیحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا ذبیحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا ذبیحی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا ذبیحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.