دکتر آرش حکمت

دکتر آرش حکمت

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

77848
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای مدرک تخصصی زیبایی از دانشگاه VCLA کالیفرنیا

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

عصب کشی / ایمپلنت / جرم گیری / فیسینگ / بلیجینگ / لیزردرمانی / کشیدن دندان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار زرهی

آدرس:

شیراز، بلوار زرهی، نبش تقاطع بعثت، کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی حکمت

تلفن:07136498585

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش حکمت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش حکمت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب،خوش برخورد،تعامل با بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرش حکمتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش حکمت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش حکمت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش حکمت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش حکمت چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش حکمت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حکمت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش حکمت کجا است؟
دکتر آرش حکمت 1 مطب در مطب بلوار زرهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرش حکمت را ببینید.
+
آیا دکتر آرش حکمت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حکمت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش حکمت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش حکمت متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش حکمت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرش حکمت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حکمت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش حکمت چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آرش حکمت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش حکمت 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش حکمتدکتر آرش حکمت dr arash hekmat از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر آرش حکمت در شیراز، بلوار زرهی، نبش تقاطع بعثت، کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی حکمت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش حکمت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136498585 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش حکمت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش حکمت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش حکمت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش حکمت متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش حکمت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.