دکتر سید حسین ناجی

دکتر سید حسین ناجی

دکترای روانشناسی

اصفهان

درباره‌ی پزشک

روانشناس و نوروتراپیست

تحریک الکتریکی مغز و نورو فیدبک

 مشاوره پیش از ازدواج و روان درمانی

 اعتیاد و بیش فعالی کودکان

کد نظام پزشکی

21281

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، توحیدمیانی، جنب داروخانه بیع، کلینیک توحید

تلفن:09193005628

اطلاعات مطب خیابان پروین

آدرس:

اصفهان، خیابان پروین، نبش چهارراه شیخ طوسی، کلینیک معین

تلفن:03135552598

اطلاعات مطب کلینیک افق

آدرس:

خیابان نواب صفوی، کوچه پنجم، مجتمع اداری پامچال، واحد 202

تلفن:09193005628

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین ناجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توحید میانی
مطب خیابان پروین
مطب کلینیک افق

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید حسین ناجی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید حسین ناجی
دکتر سید حسین ناجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین ناجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین ناجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین ناجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین ناجی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین ناجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین ناجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین ناجی کجا است؟
دکترسید حسین ناجی مطب توحید میانی و مطب خیابان پروین و مطب کلینیک افق مطب در 3 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حسین ناجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین ناجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین ناجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین ناجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین ناجی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین ناجی چه زمانی است؟
دکتر سید حسین ناجی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین ناجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین ناجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حسین ناجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین ناجی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین ناجیدکترسید حسین ناجی dr seyyed hosein naji از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر سید حسین ناجی در اصفهان، خیابان پروین، نبش چهارراه شیخ طوسی، کلینیک معین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین ناجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03135552598 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین ناجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین ناجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین ناجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین ناجی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین ناجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.