دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
نسیم نادری

نسیم نادری

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

39839

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان شهداء

آدرس:

کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان مظاهری، ساختمان نگین کرج، طبقه 1

تلفن:02632404310

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسیم نادری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نسیم نادری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان شهداء
کرج - کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان مظاهری، ساختمان نگین کرج، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسیم نادری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسیم نادری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسیم نادری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسیم نادری چقدر است؟
هزینه ویزیت نسیم نادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسیم نادری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسیم نادری کجا است؟
دکتر نسیم نادری 1 مطب در مطب میدان شهداء دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسیم نادری را ببینید.
+
آیا نسیم نادری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم نادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسیم نادری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسیم نادری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسیم نادری چه زمانی است؟
دکتر نسیم نادری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسیم نادری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسیم نادری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسیم نادری رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسیم نادری 0 از 5 است.
درباره نسیم نادری


دکتر نسیم نادری nasim naderi از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب نسیم نادری در کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان مظاهری، ساختمان نگین کرج، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسیم نادری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632404310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسیم نادری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسیم نادری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسیم نادری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسیم نادری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسیم نادری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.