دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهره کریمی سروستانی

دکتر زهره کریمی سروستانی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

148556

درباره‌پزشک

جراح و دندانپزشک

ترمیمی و زیبایی

درمان ریشه

پروتز

اطفال

آدرس اینستاگرام : dr.zohre_karimi@

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ شهر

آدرس:

شیراز، خیابان فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه ۱۸ و ۲۰، ساختمان فرهنگ، طبقه ۳، واحد ۵

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره کریمی سروستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره کریمی سروستانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرهنگ شهر
شیراز - شیراز، خیابان فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه ۱۸ و ۲۰، ساختمان فرهنگ، طبقه ۳، واحد ۵


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره کریمی سروستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره کریمی سروستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره کریمی سروستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره کریمی سروستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره کریمی سروستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کریمی سروستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره کریمی سروستانی کجا است؟
دکتر زهره کریمی سروستانی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره کریمی سروستانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهره کریمی سروستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کریمی سروستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره کریمی سروستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره کریمی سروستانی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره کریمی سروستانی چه زمانی است؟
دکتر زهره کریمی سروستانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره کریمی سروستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره کریمی سروستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهره کریمی سروستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره کریمی سروستانی 0 از 5 است.
درباره دکتر زهره کریمی سروستانی


دکتر زهره کریمی سروستانی dr zohreh karimi sarvestani از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر زهره کریمی سروستانی در شیراز، خیابان فرهنگ شهر، حدفاصل کوچه ۱۸ و ۲۰، ساختمان فرهنگ، طبقه ۳، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره کریمی سروستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136334872-07136334873-07136334874-09934311209 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره کریمی سروستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره کریمی سروستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره کریمی سروستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره کریمی سروستانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره کریمی سروستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.