دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
محمدحسن میعادفر

محمدحسن میعادفر

کارشناس تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-7354

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، ساختمان توحید، طبقه 1، واحد 3

تلفن:0313662762

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمدحسن میعادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمدحسن میعادفر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دروازه شیراز
اصفهان - اصفهان، دروازه شیراز، ساختمان توحید، طبقه 1، واحد 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمدحسن میعادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن میعادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمدحسن میعادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمدحسن میعادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن میعادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدحسن میعادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمدحسن میعادفر کجا است؟
دکتر محمدحسن میعادفر 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمدحسن میعادفر را ببینید.
+
آیا محمدحسن میعادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن میعادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمدحسن میعادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن میعادفر متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمدحسن میعادفر چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن میعادفر از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمدحسن میعادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمدحسن میعادفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمدحسن میعادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمدحسن میعادفر 0 از 5 است.
درباره محمدحسن میعادفر


دکتر محمدحسن میعادفر mohammad hasan miadfar از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب محمدحسن میعادفر در اصفهان، دروازه شیراز، ساختمان توحید، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمدحسن میعادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0313662762 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمدحسن میعادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمدحسن میعادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمدحسن میعادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمدحسن میعادفر متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمدحسن میعادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.