دکتر کتایون بختیاری

دکتر کتایون بختیاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی
اصفهان
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ ناباروری و مراقبت های بارداری از دانشگاه میشیگان آمریکا

کد نظام پزشکی

111136

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بالاتر از هتل ونوس، جنب آزمایشگاه سینا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کتایون بختیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون بختیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر کتایون بختیاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر کتایون بختیاری
دکتر کتایون بختیاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون بختیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون بختیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون بختیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون بختیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون بختیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون بختیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون بختیاری کجا است؟
دکترکتایون بختیاری مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کتایون بختیاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون بختیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون بختیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون بختیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون بختیاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون بختیاری چه زمانی است؟
دکتر کتایون بختیاری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون بختیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون بختیاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر کتایون بختیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون بختیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر کتایون بختیاریدکترکتایون بختیاری dr katayoun bakhtiari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر کتایون بختیاری در اصفهان، خیابان آمادگاه، بالاتر از هتل ونوس، جنب آزمایشگاه سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون بختیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132247625 , 09218778129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون بختیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون بختیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون بختیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون بختیاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون بختیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.