%۸۹
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص کلیه، سنگ شکنی، پروستات، مجاری اداری تناسلی، ناباروری و ناتوانی مردان

کد نظام پزشکی

۲۷۴۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، بسمت میدان شهدا، جنب پست، ساختمان امید، طبقه چهارم، واحد 403

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهرام نوربخش بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۸۹
۸ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر بهرام نوربخش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام نوربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام نوربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام نوربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام نوربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام نوربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نوربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام نوربخش کجا است؟
دکتر بهرام نوربخش 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام نوربخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام نوربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نوربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام نوربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام نوربخش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام نوربخش چه زمانی است؟
دکتر بهرام نوربخش از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام نوربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام نوربخش چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر بهرام نوربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام نوربخش 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام نوربخش

دکتر بهرام نوربخش dr bahram noorbakhsh از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر بهرام نوربخش در کرج، چهارراه طالقانی، بسمت میدان شهدا، جنب پست، ساختمان امید، طبقه چهارم، واحد 403 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام نوربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632263777-09366042112-02632265568 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام نوربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام نوربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام نوربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام نوربخش تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام نوربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.