دکتر یوسف بالوی پور

دکتر یوسف بالوی پور

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

95014
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اصلاح طرح لبخند و سفید کردن دندان ها در یک جلسه
اصلاح بد شکلی دندان در یک جلسه
بستن فضاهای بین دندان ها در یک جلسه
ارتودنسی و ایمپلنت و جراحی دندان عقل
درمان ریشه و ترمیمی و زیبایی
اصلاح انواع بیماری های لثه
انواع پروتز های متحرک و ثابت
دندان پزشکی اطفال
دارای اتاق مرکزی استریلیزیسیون
آدرس سایت: http://yousefdentistry.com/  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، جنب بانک پارسیان، پلاک 104

تلفن:02122383900

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف بالوی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف بالوی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یوسف بالوی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف بالوی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف بالوی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بالوی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف بالوی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف بالوی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بالوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف بالوی پور کجا است؟
دکتر یوسف بالوی پور 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یوسف بالوی پور را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف بالوی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بالوی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف بالوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف بالوی پور متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف بالوی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یوسف بالوی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف بالوی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف بالوی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر یوسف بالوی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف بالوی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر یوسف بالوی پوردکتر یوسف بالوی پور dr yousef balavipor از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر یوسف بالوی پور در تهران، سعادت آباد، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، جنب بانک پارسیان، پلاک 104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف بالوی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122383900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف بالوی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف بالوی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف بالوی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف بالوی پور متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف بالوی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.