مهرنوش السادات هاشمی پور

مهرنوش السادات هاشمی پور

کارشناس تغذیه

کرج

کد نظام پزشکی

ت - 7680

درباره‌پزشک

انواع رژیم‌های غذایی متناسب با شرایط فیزیکی هر فرد

و متناسب با انواع بیماری‌ها مانند دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی، فشار خون و گوارشی

زنان باردار- کودکان و نوجوان

رژیم تخصص کاهش وزن و لاغری

رژیم‌های تخصص ورزشکاری

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج آراد، طبقه 5، واحد 501

تلفن:02632219172

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهرنوش السادات هاشمی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهرنوش السادات هاشمی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهرنوش السادات هاشمی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرنوش السادات هاشمی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهرنوش السادات هاشمی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهرنوش السادات هاشمی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرنوش السادات هاشمی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهرنوش السادات هاشمی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهرنوش السادات هاشمی پور کجا است؟
دکتر مهرنوش السادات هاشمی پور 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهرنوش السادات هاشمی پور را ببینید.
+
آیا مهرنوش السادات هاشمی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش السادات هاشمی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهرنوش السادات هاشمی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرنوش السادات هاشمی پور متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهرنوش السادات هاشمی پور چه زمانی است؟
دکتر مهرنوش السادات هاشمی پور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهرنوش السادات هاشمی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهرنوش السادات هاشمی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهرنوش السادات هاشمی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهرنوش السادات هاشمی پور 0 از 5 است.

درباره مهرنوش السادات هاشمی پوردکتر مهرنوش السادات هاشمی پور mehrnoosh sadat hashemipoor از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب مهرنوش السادات هاشمی پور در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج آراد، طبقه 5، واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهرنوش السادات هاشمی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632219172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهرنوش السادات هاشمی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهرنوش السادات هاشمی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهرنوش السادات هاشمی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهرنوش السادات هاشمی پور متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهرنوش السادات هاشمی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.