%100
پیشنهاد(از 33 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زنان و زايمان  

مراقبتهاي بارداری، زايمان طبيعی، سزارين، بيماری های زنان، هيستركتومی، هيستروسكوپی، كيست تخمدان، نازايی.

در مطب نوار قلب جنين، كرايو، كولپوسكوپی، لابياپلاستی، سفيدكردن واژن، تنگ كردن واژن، رفع خشكی و سوزش واژن باRF، كربوكسی تراپی، تزريق چربی انجام می شود.  

همکاری با بیمارستان كسری، بيمارستان قائم  

آدرس اینستاگرام: dr—rasekh

کد نظام پزشکی

77752

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، کوچه شهید یادگاری، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک راسخ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک راسخ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%100
33 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

زمان معطلی در مطب تقریبی میباشد .

سپاس از صبوری شما

دکتر فرانک راسخ
دکتر فرانک راسخ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک راسخ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک راسخ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک راسخ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک راسخ چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک راسخ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک راسخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک راسخ کجا است؟
دکترفرانک راسخ مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرانک راسخ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک راسخ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک راسخ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک راسخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک راسخ متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک راسخ چه زمانی است؟
دکتر فرانک راسخ از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک راسخ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک راسخ چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر فرانک راسخ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک راسخ 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک راسخدکترفرانک راسخ dr faranak rasekh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فرانک راسخ در کرج، چهارراه طالقانی، کوچه شهید یادگاری، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک راسخ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264591-02632264590 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک راسخ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک راسخ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک راسخ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک راسخ متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک راسخ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.