دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدحسن امیدوار برنا

دکتر محمدحسن امیدوار برنا

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

26316
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان اختلالات توان جنسی مردان

انجام سنگ شکن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بلوار شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان رازی جنب بانک آینده ، طبقه 10، واحد 101

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسن امیدوار برنا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسن امیدوار برنا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسن امیدوار برنا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، بلوار شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان رازی جنب بانک آینده ، طبقه 10، واحد 101


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسن امیدوار برنا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن امیدوار برنا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسن امیدوار برنا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسن امیدوار برنا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن امیدوار برنا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن امیدوار برنا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسن امیدوار برنا کجا است؟
دکتر محمدحسن امیدوار برنا 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسن امیدوار برنا را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسن امیدوار برنا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن امیدوار برنا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسن امیدوار برنا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن امیدوار برنا متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسن امیدوار برنا چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن امیدوار برنا از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن امیدوار برنا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسن امیدوار برنا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدحسن امیدوار برنا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسن امیدوار برنا 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدحسن امیدوار برنا


دکتر محمدحسن امیدوار برنا dr mohammad hasan omidvar borna از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر محمدحسن امیدوار برنا در کرج، بلوار شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان رازی جنب بانک آینده ، طبقه 10، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسن امیدوار برنا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09187350978 , 02632405793 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسن امیدوار برنا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسن امیدوار برنا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسن امیدوار برنا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسن امیدوار برنا متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسن امیدوار برنا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.