کد نظام پزشکی

104242

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گلشهر

آدرس:

کرج، چهل و پنج متری گلشهر، روبرو درختی، مرکز تجاری گلستان، طبقه 1

تلفن:02133506633

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه نوروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلشهر
دکتر فاطمه نوروزی
دکتر فاطمه نوروزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه نوروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه نوروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه نوروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه نوروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه نوروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نوروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه نوروزی کجا است؟
دکترفاطمه نوروزی مطب گلشهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه نوروزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه نوروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نوروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه نوروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه نوروزی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه نوروزی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه نوروزی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه نوروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه نوروزی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه نوروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه نوروزی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه نوروزیدکترفاطمه نوروزی dr fatemeh norozi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فاطمه نوروزی در کرج، چهل و پنج متری گلشهر، روبرو درختی، مرکز تجاری گلستان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه نوروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133506633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه نوروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه نوروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه نوروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه نوروزی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه نوروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.