دکتر محسن صمیمی

دکتر محسن صمیمی

پزشک دندانپزشک

شیراز

درباره‌ی پزشک

دارای 24 سال سابقه

فارغ التحصیل از دانشگاه صوفیا بلغارستان

کد نظام پزشکی

55415

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار رحمت

آدرس:

بلوار رحمت، اول خیابان بنی هاشمی، نبش داروخانه ی شبانه روزی امیر، کوچه 1

تلفن:07137510061

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن صمیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن صمیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن صمیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن صمیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن صمیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن صمیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صمیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن صمیمی کجا است؟
دکترمحسن صمیمی مطب بلوار رحمت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن صمیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن صمیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صمیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن صمیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن صمیمی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن صمیمی چه زمانی است؟
دکتر محسن صمیمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صمیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن صمیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن صمیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن صمیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن صمیمیدکترمحسن صمیمی dr mohsen samimi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر محسن صمیمی در بلوار رحمت، اول خیابان بنی هاشمی، نبش داروخانه ی شبانه روزی امیر، کوچه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن صمیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137510061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن صمیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن صمیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن صمیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن صمیمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن صمیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.