دکتر اصغر بذرافشان

دکتر اصغر بذرافشان

کد نظام پزشکی: 52851
5 (115 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
1968 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اصغر بذرافشان

مطب خیابان ملاصدرا
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا،روبه روی کوچه 6، ساختمان ونوس، طبقه همکف، واحد 1
اولین نوبت آزاد: امروز | 16:40

آدرس مطب دکتر اصغر بذرافشان

مطب خیابان ملاصدرا
آدرس:
شیراز، خیابان ملاصدرا،روبه روی کوچه 6، ساختمان ونوس، طبقه همکف، واحد 1

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر اصغر بذرافشان

بیمه نیروهای مسلح
بیمه تامین اجتماعی

نظرات درباره دکتر اصغر بذرافشان

5
از 115 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/02/10)
نوبت دهی مطب
(1403/02/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
از هر نظر عالی
امیرآرتا(1403/02/05)
نوبت دهی مطب
(1403/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار با تجربه و با سوادی هستند و با حوصله و...
زهره(1403/02/04)
نوبت دهی مطب
(1403/02/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیاااار عالی و خوش برخورد هستن ، خیلی دقیق جزئیات ازمایش رو بررسی میکنن و توضیح میدن و برای بیمار وقت میذارن ، از نظر درمان هم خیلی راضی بودم ، کم خونی داشتم که با مصرف داروها خیلی بهتر شدم
جانا(1403/02/02)
نوبت دهی مطب
(1403/02/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی خوب وقت می گذارند و با دقت به شرح حال مریض گوش می دهند و با صبر و حوصله برخورد می کنند
فاطمه(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام دکتر بذرافشان بسیار حاذق و مهربان هستند .خداقوت بهتون اقای دکتر. بار اول که رفتم پیششون متوجه مریضی من شدند با ویتامین هایی که به بنده دادن حالم خیلی بهتر شده خداخیرشون بده
رادمان(1403/01/27)
نوبت دهی مطب
(1403/01/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
فوق العاده دکتر عالی و خوش برخورد و بادقت و حوصله

سوالات متداول راجع به دکتر اصغر بذرافشان

چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر بذرافشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر بذرافشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر بذرافشان در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اصغر بذرافشان چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر بذرافشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر بذرافشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اصغر بذرافشان کجا است؟
دکتر اصغر بذرافشان 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اصغر بذرافشان را ببینید.
آیا دکتر اصغر بذرافشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر بذرافشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اصغر بذرافشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر بذرافشان متخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر بذرافشان چه زمانی است؟
دکتر اصغر بذرافشان از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر بذرافشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر بذرافشان چقدر است؟
تا کنون 115 نفر به دکتر اصغر بذرافشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر بذرافشان 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اصغر بذرافشاندکتر اصغر بذرافشان dr asghar bazrafshan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر اصغر بذرافشان در شیراز، خیابان ملاصدرا،روبه روی کوچه 6، ساختمان ونوس، طبقه همکف، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر بذرافشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029978415 , 07132307630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر بذرافشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر بذرافشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر بذرافشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر بذرافشان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر بذرافشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.