دکتر مهتاب مرجانی

دکتر مهتاب مرجانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

56520

درباره‌پزشک

تشخیص و درمان بیماری های زنان

تشخیص زودهنگام و پیشگیری از سرطان های زنان

مراقبت های بارداری و مشاوره قبل از بارداری و زایمان بی درد، سزارین

انجام کلیه مراقبت های جراحی های زنان

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره و درمان مشکلات جنسی بانوان

مشکلات یائسگی

لاپاراسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه 3، واحد 304

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهتاب مرجانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهتاب مرجانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان یوسف آباد
تهران - تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه 3، واحد 304


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهتاب مرجانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهتاب مرجانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب مرجانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهتاب مرجانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهتاب مرجانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب مرجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهتاب مرجانی کجا است؟
دکتر مهتاب مرجانی 1 مطب در مطب خیابان یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهتاب مرجانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهتاب مرجانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب مرجانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهتاب مرجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهتاب مرجانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهتاب مرجانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب مرجانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب مرجانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهتاب مرجانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهتاب مرجانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهتاب مرجانی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهتاب مرجانی


دکتر مهتاب مرجانی dr mahtab marjani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهتاب مرجانی در تهران، یوسف آباد، نبش خیابان شصتم، ساختمان تابان، طبقه 3، واحد 304 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهتاب مرجانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188602690-02188602689 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهتاب مرجانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهتاب مرجانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهتاب مرجانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهتاب مرجانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهتاب مرجانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.