دکتر بهنام غفارزاده

دکتر بهنام غفارزاده

تخصص چشم پزشکی

تبریز
%۹۰
پیشنهاد(از ۳۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اصلاح عیوب انکساری و مجاری اشک، تمامی جراحی چشم با لیزر و لیزیک، تجویز عینک، جراحی کاتاراکتف استرابیسیم

آدرس اینستاگرام: Dr.ghfarzadeh  

کد نظام پزشکی

۷۷۴۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 5

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بهنام غفارزاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳۷ کاربر)

%۹۰
۳۳ کاربر از ۳۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

مبلغ پرداختی شما 103,000 تومان، هزینه بخشی از ویزیت آزاد(97,930 تومان)+5070 تومان کارمزد سایت دکترتو میباشد. مابقی هزینه ویزیت آزاد در مطب از شما دریافت خواهد شد.

برای بیماران دارای بیمه های طرف قرارداد مطب، مبلغ فوق هزینه کامل ویزیت می باشد.

دکتر بهنام غفارزاده
دکتر بهنام غفارزاده
دکتر بهنام غفارزاده از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر بهنام غفارزاده در تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام غفارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133368463 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام غفارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام غفارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام غفارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام غفارزاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.