دکتر بهنام غفارزاده

دکتر بهنام غفارزاده

تخصص چشم پزشکی

تبریز
%95
پیشنهاد(از 84 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اصلاح عیوب انکساری و مجاری اشک، تمامی جراحی چشم با لیزر و لیزیک، تجویز عینک، جراحی کاتاراکتف استرابیسیم

آدرس اینستاگرام: Dr.ghfarzadeh  

کد نظام پزشکی

77495

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 5

تلفن:04133368463

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سایر اقشار
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهنام غفارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهنام غفارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 84 کاربر)

%95
79 کاربر از 84 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  43 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

مبلغ پرداختی شما 103,000 تومان، هزینه بخشی از ویزیت آزاد(97,930 تومان)+5070 تومان کارمزد سایت دکترتو میباشد. مابقی هزینه ویزیت آزاد در مطب از شما دریافت خواهد شد.

برای بیماران دارای بیمه های طرف قرارداد مطب، مبلغ فوق هزینه کامل ویزیت می باشد.

دکتر بهنام غفارزاده
دکتر بهنام غفارزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام غفارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام غفارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام غفارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهنام غفارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام غفارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام غفارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهنام غفارزاده کجا است؟
دکتربهنام غفارزاده مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهنام غفارزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهنام غفارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام غفارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهنام غفارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام غفارزاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام غفارزاده چه زمانی است؟
دکتر بهنام غفارزاده از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام غفارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام غفارزاده چقدر است؟
تا کنون 84 نفر به دکتر بهنام غفارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام غفارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهنام غفارزادهدکتربهنام غفارزاده dr behnam ghafarzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر بهنام غفارزاده در تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام غفارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133368463 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام غفارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام غفارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام غفارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام غفارزاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام غفارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.