کد نظام پزشکی

22467

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بعد از فلکه سوم، نبش 206 شرقی، پلاک 385، طبقه 3، واحد 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثمیله نوربخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان تهرانپارس
ملاحظات

بیماران عزیز، زمان انتظار شما در مطب تقریبی میباشد. لطفا صبور باشید.

دکتر ثمیله نوربخش
دکتر ثمیله نوربخش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثمیله نوربخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثمیله نوربخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثمیله نوربخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثمیله نوربخش چقدر است؟
هزینه ویزیت ثمیله نوربخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمیله نوربخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثمیله نوربخش کجا است؟
دکترثمیله نوربخش مطب خیابان تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ثمیله نوربخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ثمیله نوربخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثمیله نوربخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثمیله نوربخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثمیله نوربخش متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثمیله نوربخش چه زمانی است؟
دکتر ثمیله نوربخش از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمیله نوربخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثمیله نوربخش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ثمیله نوربخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثمیله نوربخش 0 از 5 است.

درباره دکتر ثمیله نوربخشدکترثمیله نوربخش dr samileh norbakhsh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ثمیله نوربخش در تهران، تهرانپارس، بعد از فلکه سوم، نبش 206 شرقی، پلاک 385، طبقه 3، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثمیله نوربخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177374072 , 02177371621 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثمیله نوربخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثمیله نوربخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثمیله نوربخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثمیله نوربخش متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثمیله نوربخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.