دکتر متین عابدحقیقی

دکتر متین عابدحقیقی

پزشک دندانپزشک

متخصص دندانپزشکی کودکان
شیراز

کد نظام پزشکی

117859

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه

آدرس اینستاگرام: 

dr.matinabedhaghighi

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بالاتر از چهارراه ملاصدرا، بن بست 26، ساختمان سحر

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر متین عابدحقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر متین عابدحقیقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر متین عابدحقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر متین عابدحقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر متین عابدحقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر متین عابدحقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت متین عابدحقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر متین عابدحقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر متین عابدحقیقی کجا است؟
دکتر متین عابدحقیقی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر متین عابدحقیقی را ببینید.
+
آیا دکتر متین عابدحقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر متین عابدحقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر متین عابدحقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر متین عابدحقیقی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر متین عابدحقیقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر متین عابدحقیقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر متین عابدحقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر متین عابدحقیقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر متین عابدحقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر متین عابدحقیقی 0 از 5 است.

درباره دکتر متین عابدحقیقیدکتر متین عابدحقیقی dr matin abedhaghighi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر متین عابدحقیقی در شیراز، خیابان قصرالدشت، بالاتر از چهارراه ملاصدرا، بن بست 26، ساختمان سحر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر متین عابدحقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136474464-09304010913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر متین عابدحقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر متین عابدحقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر متین عابدحقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر متین عابدحقیقی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر متین عابدحقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.