آذردخت فهیمی

آذردخت فهیمی

کد نظام پزشکی: م-28930
5 (6 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
81 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب آذردخت فهیمی

مطب خیابان سید جماالدین اسدآبادی
آدرس: بندرعباس - بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابن شهید کازرونی، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 11
اولین نوبت آزاد:فردا | 14:30

مشاوره پزشکی آنلاین آذردخت فهیمی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: فردا | 14:00
70,000 تومان
مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
50,000 تومان

آدرس مطب آذردخت فهیمی

مطب خیابان سید جماالدین اسدآبادی
آدرس:
بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابن شهید کازرونی، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 11

نظرات درباره آذردخت فهیمی

5
از 6 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
الناز(1402/12/23)
نوبت دهی مطب
(1402/12/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بینظیر هستن دکتر با حوصله و‌دقیق ، نوبت ها دقیق بدون معطلی واقعا کارشون و تشخیص و توضیحات عالی برای بیمارشون وقت میذارن ❤️❤️❤️
عباس(1402/06/19)
نوبت دهی مطب
(1402/06/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خانم دکتر فهیمی دکتر باتجربه و با حوصله و مهربان من که واقعا از کارشون راضی ام
اسماء(1401/08/22)
(1401/08/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار باتجربه وحرفه ای هم دختر و هم پسرمون رو ازمرگ نجات دادن کاملا کاربلد و باحوصله بودن همیشه ازخدا ممنونم که ایشون رو سر راهمون قراردادن جون خودم و بچه هام ر ومدیونشونم.
راضیه(1401/06/06)
نوبت دهی مطب
(1401/06/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام من اولین مراجعه داشتم خدمتشون و اینکه خیلی با حوصله ،خیلی با آرامش به حرفام گوش دادن و کاملا تشخیص درست دادن و من واقعا ایشون رو به همه دوستان معرفی میکنم.
بتول(1401/06/03)
نوبت دهی مطب
(1401/06/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی و با حوصله
بتول(1401/05/20)
نوبت دهی مطب
(1401/05/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی با تجربه و خوش برخورد و صبور

سوالات متداول راجع به آذردخت فهیمی

چطور می‌توانم نوبت آذردخت فهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذردخت فهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آذردخت فهیمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت آذردخت فهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت آذردخت فهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آذردخت فهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب آذردخت فهیمی کجا است؟
دکتر آذردخت فهیمی 1 مطب در مطب خیابان سید جماالدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آذردخت فهیمی را ببینید.
آیا آذردخت فهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذردخت فهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
آذردخت فهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذردخت فهیمی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آذردخت فهیمی چه زمانی است؟
دکتر آذردخت فهیمی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آذردخت فهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آذردخت فهیمی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به آذردخت فهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آذردخت فهیمی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از آذردخت فهیمیدکتر آذردخت فهیمی azardokht fahimi از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب آذردخت فهیمی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، خیابن شهید کازرونی، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آذردخت فهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632251778-09335746540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آذردخت فهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آذردخت فهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آذردخت فهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آذردخت فهیمی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آذردخت فهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.