%80
پیشنهاد(از 29 کاربر)

کد نظام پزشکی

35346

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب چهارراه قصر

آدرس:

اصفهان، چهارراه قصر، اول شمس آبادی، ساختمان رودکی، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • کمیته امداد
 • بانک سپه
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • دانا
 • ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین نصراصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین نصراصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%80
23 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه قصر
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر حسین نصراصفهانی
دکتر حسین نصراصفهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین نصراصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین نصراصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین نصراصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین نصراصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین نصراصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین نصراصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین نصراصفهانی کجا است؟
دکترحسین نصراصفهانی مطب چهارراه قصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین نصراصفهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین نصراصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین نصراصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین نصراصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین نصراصفهانی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین نصراصفهانی چه زمانی است؟
دکتر حسین نصراصفهانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین نصراصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین نصراصفهانی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر حسین نصراصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین نصراصفهانی 4 از 5 است.

درباره دکتر حسین نصراصفهانیدکترحسین نصراصفهانی dr hosein nasr esfahani از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین نصراصفهانی در اصفهان، چهارراه قصر، اول شمس آبادی، ساختمان رودکی، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین نصراصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132366109-03132349817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین نصراصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین نصراصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین نصراصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین نصراصفهانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین نصراصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.