دکتر سارا رادمنش

دکتر سارا رادمنش

تخصص داخلی

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

بیماریهای مفصلی و روماتیسم
شیراز

کد نظام پزشکی

43612
%88
پیشنهاد(از 33 کاربر)

درباره‌پزشک

همکاری با بیمارستان کوثر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب دکتر سارا رادمنش

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حد فاصل خیابان هفت تیر و خیابان شهید فقیهی، نبش کوچه 43، ساختمان پزشکان فارس، طبقه سوم

تلفن:07132301260

اطلاعات کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا رادمنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا رادمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%88
29 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی تخصص در رماتیسم و درد مفاصل.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت

روح اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت...

فردوس خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان در کمال آرامش به صحبت های بیمار گوش داده و توضیح لازم را میدهند من از تجویزشان برای خودم بسیار راضی هستم.

عزت الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک فوق‌العاده ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا رادمنش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا رادمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا رادمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا رادمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا رادمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا رادمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رادمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا رادمنش کجا است؟
دکتر سارا رادمنش 2 مطب در مطب دکتر سارا رادمنش و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ورزشی اردیبهشت شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا رادمنش را ببینید.
+
آیا دکتر سارا رادمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رادمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا رادمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا رادمنش متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا رادمنش چه زمانی است؟
دکتر سارا رادمنش از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رادمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا رادمنش چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر سارا رادمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا رادمنش 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا رادمنشدکتر سارا رادمنش dr sara radmanesh از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سارا رادمنش در شیراز، خیابان زند، حد فاصل خیابان هفت تیر و خیابان شهید فقیهی، نبش کوچه 43، ساختمان پزشکان فارس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا رادمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا رادمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا رادمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا رادمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا رادمنش متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا رادمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.