%100
پیشنهاد(از 33 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا پوربهی

آدرس:

بوشهر خیابان امام خمینی روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس

تلفن:07733563247

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا پوربهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا پوربهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%100
33 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر عالین.سال ۹۵ عمل قلب باز مادرم رو انجام دادند.الان میخواستم مشاوره ازشون بگیرم راهنمایی میخواستم.ممنون

غلامعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد عالی بود و دقت عالی بود. راضیم

فردین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان دکتری حاذق و خوش برخورد هستند.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسيار دكتر خوب و خاكي و باتجربه و قابل احترامي هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا پوربهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا پوربهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا پوربهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا پوربهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا پوربهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا پوربهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پوربهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا پوربهی کجا است؟
دکتر محمدرضا پوربهی 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا پوربهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا پوربهی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا پوربهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پوربهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا پوربهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا پوربهی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا پوربهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا پوربهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پوربهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا پوربهی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر محمدرضا پوربهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا پوربهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا پوربهیدکتر محمدرضا پوربهی dr mohammadreza poorbehi از دکترهای متخصص قلب و عروق بوشهر هستند. مطب دکتر محمدرضا پوربهی در بوشهر خیابان امام خمینی روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا پوربهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733563247 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا پوربهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا پوربهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا پوربهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا پوربهی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا پوربهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.