دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرمین عالیوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمین عالیوند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حامد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و با سواد

رقیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیـــــار عالی و خـــوش برخـورد

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر عالی

مهرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد وبا آرامش به حرفهای مریض گوش دادند ودستورات لازم را به خوبی به مریض توضیح دادند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرمین عالیوند
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زند
شیراز - شیراز-حیابان زند ،نرسیده به بیست متری سینما سعدی ،ساختمان آراد ،طبقه 6


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
شیراز - شیراز ،خیابان قدوسی شرقی، نبش کوچه 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمین عالیوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمین عالیوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمین عالیوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمین عالیوند چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمین عالیوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین عالیوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمین عالیوند کجا است؟
دکتر آرمین عالیوند 2 مطب در مطب زند و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرمین عالیوند را ببینید.
+
آیا دکتر آرمین عالیوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین عالیوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمین عالیوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمین عالیوند متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمین عالیوند چه زمانی است؟
دکتر آرمین عالیوند از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین عالیوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمین عالیوند چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر آرمین عالیوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمین عالیوند 5 از 5 است.
درباره دکتر آرمین عالیوند


دکتر آرمین عالیوند dr armin alivand از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر آرمین عالیوند در شیراز-حیابان زند ،نرسیده به بیست متری سینما سعدی ،ساختمان آراد ،طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمین عالیوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09223780837 , 07132317099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمین عالیوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمین عالیوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمین عالیوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمین عالیوند متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمین عالیوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.