دکتر سید محمدجواد هاشمی

دکتر سید محمدجواد هاشمی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

96932
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی

آدرس:

شیراز فلکه اطلسی روبروی خیابان باباکوهی ساختمان پزشکان بهار طبقه منفی یک

تلفن:07132292330

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدجواد هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدجواد هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر هاشمی با سواد، متخصص و کار بلد، خوش اخلاق و با تشخیص بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدجواد هاشمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدجواد هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدجواد هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدجواد هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدجواد هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدجواد هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدجواد هاشمی کجا است؟
دکتر سید محمدجواد هاشمی 1 مطب در مطب دکتر سیدمحمدجواد هاشمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدجواد هاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدجواد هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدجواد هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدجواد هاشمی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدجواد هاشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدجواد هاشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدجواد هاشمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمدجواد هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدجواد هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدجواد هاشمیدکتر سید محمدجواد هاشمی dr seyyed mohammadjavad hashemi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید محمدجواد هاشمی در شیراز فلکه اطلسی روبروی خیابان باباکوهی ساختمان پزشکان بهار طبقه منفی یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدجواد هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132292330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدجواد هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدجواد هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدجواد هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدجواد هاشمی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدجواد هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.