دکتر محمدامین دین پرور

دکتر محمدامین دین پرور

پزشک دندانپزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۷۳۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر محمدامین دین پرور

آدرس:

قدوسی غربی نبش کوچه23 ساختمانLc Manطبقه 3 واحد5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدامین دین پرور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدامین دین پرور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمدامین دین پرور
دکتر محمدامین دین پرور
دکتر محمدامین دین پرور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدامین دین پرور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدامین دین پرور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدامین دین پرور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدامین دین پرور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدامین دین پرور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین دین پرور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدامین دین پرور کجا است؟
دکتر محمدامین دین پرور 1 مطب در مطب دکتر محمدامین دین پرور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدامین دین پرور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدامین دین پرور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین دین پرور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدامین دین پرور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدامین دین پرور متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدامین دین پرور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدامین دین پرور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدامین دین پرور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدامین دین پرور چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدامین دین پرور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدامین دین پرور 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدامین دین پروردکتر محمدامین دین پرور dr mohammadamin dinparvar از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر محمدامین دین پرور در قدوسی غربی نبش کوچه23 ساختمانLc Manطبقه 3 واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدامین دین پرور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136301986 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدامین دین پرور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدامین دین پرور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدامین دین پرور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدامین دین پرور پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدامین دین پرور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.