دکتر مرتضی لطیفیان

دکتر مرتضی لطیفیان

دکترای روانشناسی

شیراز
%95
پیشنهاد(از 20 کاربر)

کد نظام پزشکی

3625

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب دکتر مرتضی لطیفیان

آدرس:

شیراز بلوار چمران خیابان نیایش کوچه 7 پلاک 15

تلفن:07136238156

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی لطیفیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی لطیفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%95
19 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مرتضی لطیفیان
ملاحظات

لطفا روز قبل از نوبت در دسترس تماس باشید.

هزینه ویزیت بابت 45 دقیقه

دکتر مرتضی لطیفیان
دکتر مرتضی لطیفیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی لطیفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی لطیفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی لطیفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی لطیفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی لطیفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی لطیفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی لطیفیان کجا است؟
دکترمرتضی لطیفیان مطب دکتر مرتضی لطیفیان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرتضی لطیفیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی لطیفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی لطیفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی لطیفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی لطیفیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی لطیفیان چه زمانی است؟
دکتر مرتضی لطیفیان از روز چهارشنبه 14 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی لطیفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی لطیفیان چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر مرتضی لطیفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی لطیفیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی لطیفیاندکترمرتضی لطیفیان dr morteza latifiayan از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مرتضی لطیفیان در شیراز بلوار چمران خیابان نیایش کوچه 7 پلاک 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی لطیفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136238156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی لطیفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی لطیفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی لطیفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی لطیفیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی لطیفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.