دکتر آیت اله ساسان نیا

دکتر آیت اله ساسان نیا

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

63736
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر آیت اله ساسان نیا

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی جنب داروخانه شبانه روزی ساختمان ایرانیان طبقه 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آیت اله ساسان نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آیت اله ساسان نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پروانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستند.

محمدامین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوقالعاده با تجربه هستن. مشکلاتی مثل خروپف که بیشتر پزشک ها از درمانش زیاد نمیدونن رو دکتر ساسان نیا رفع کردن شاید شش سال بود این مشکل داشتم وبیشتر از ده تا دکتر رفته بودم. پیروز و موفق باشند.

فرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک پر تجربه و خداشناس واقعا ازشون ممنونم بخاطر زحماتشون

فیروزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من تا حالا چندین مرتبه تحت نظر دکتر بودم و کاملا از تشخیص درست دکتر راضی بودم

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آیت اله ساسان نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آیت اله ساسان نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیت اله ساسان نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آیت اله ساسان نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آیت اله ساسان نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت آیت اله ساسان نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله ساسان نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آیت اله ساسان نیا کجا است؟
دکتر آیت اله ساسان نیا 1 مطب در مطب دکتر آیت اله ساسان نیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آیت اله ساسان نیا را ببینید.
+
آیا دکتر آیت اله ساسان نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله ساسان نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آیت اله ساسان نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیت اله ساسان نیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آیت اله ساسان نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آیت اله ساسان نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله ساسان نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آیت اله ساسان نیا چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر آیت اله ساسان نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آیت اله ساسان نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر آیت اله ساسان نیادکتر آیت اله ساسان نیا dr ayatollah sasan nia از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر آیت اله ساسان نیا در شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی جنب داروخانه شبانه روزی ساختمان ایرانیان طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آیت اله ساسان نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301599,07132361327 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آیت اله ساسان نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آیت اله ساسان نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آیت اله ساسان نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آیت اله ساسان نیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آیت اله ساسان نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.