دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
ملیحه شیرازی

ملیحه شیرازی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

7108

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه خلدبرین

آدرس:

شیراز، چهارراه خلدبرین، مجتمع نمادین، بلوکB، طبقه 1، واحد 117

اطلاعات کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4

تلفن:09172229529

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ملیحه شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ملیحه شیرازی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه خلدبرین
شیراز - شیراز، چهارراه خلدبرین، مجتمع نمادین، بلوکB، طبقه 1، واحد 117


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز
شیراز - شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ملیحه شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ملیحه شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ملیحه شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ملیحه شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ملیحه شیرازی کجا است؟
دکتر ملیحه شیرازی 2 مطب در مطب چهارراه خلدبرین و کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ملیحه شیرازی را ببینید.
+
آیا ملیحه شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ملیحه شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه شیرازی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ملیحه شیرازی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه شیرازی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ملیحه شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ملیحه شیرازی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ملیحه شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ملیحه شیرازی 0 از 5 است.
درباره ملیحه شیرازی


دکتر ملیحه شیرازی dr maliheh shirazi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب ملیحه شیرازی در شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ملیحه شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172229529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ملیحه شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ملیحه شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ملیحه شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ملیحه شیرازی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ملیحه شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.