دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عظیمه سلیمی

دکتر عظیمه سلیمی

دکترای روانشناسی

سیکومتریست، درمانگر تخصصی کودک و خانواده
شیراز

کد نظام پزشکی

5288

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه خلدبرین

آدرس:

شیراز چهارراه خلدبرینمجتمع نمادین بلوکBطبقه 1 واحد 117

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • ایرانیان
  • روستاییان
  • کارمندان دولت

اطلاعات کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4

تلفن:09172229529

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عظیمه سلیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عظیمه سلیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه خلدبرین
شیراز - شیراز چهارراه خلدبرینمجتمع نمادین بلوکBطبقه 1 واحد 117


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز
شیراز - شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عظیمه سلیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عظیمه سلیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عظیمه سلیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عظیمه سلیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عظیمه سلیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه سلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عظیمه سلیمی کجا است؟
دکتر عظیمه سلیمی 2 مطب در مطب چهارراه خلدبرین و کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهلا شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عظیمه سلیمی را ببینید.
+
آیا دکتر عظیمه سلیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه سلیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عظیمه سلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عظیمه سلیمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عظیمه سلیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عظیمه سلیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه سلیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عظیمه سلیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عظیمه سلیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عظیمه سلیمی 0 از 5 است.
درباره دکتر عظیمه سلیمی


دکتر عظیمه سلیمی dr azimeh salimi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر عظیمه سلیمی در شیراز، بلوار بعثت، حد فاصل چهار راه خلدبرین و فلکه سنگی، نبش کوچه 16، مجتمع تجاری پزشکی مریم، طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عظیمه سلیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172229529 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عظیمه سلیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عظیمه سلیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عظیمه سلیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عظیمه سلیمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عظیمه سلیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.