%۹۲
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب دکتر لعیا بشاش

آدرس:

شیراز بلوار نیایش کوی 7 پلاک 15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لعیا بشاش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لعیا بشاش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۹۲
۱۱ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر لعیا بشاش
ملاحظات

هزینه ویزیت بابت 45دقیقه

دکتر لعیا بشاش
دکتر لعیا بشاش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لعیا بشاش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لعیا بشاش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لعیا بشاش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لعیا بشاش چقدر است؟
هزینه ویزیت لعیا بشاش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لعیا بشاش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لعیا بشاش کجا است؟
دکتر لعیا بشاش 1 مطب در مطب دکتر لعیا بشاش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لعیا بشاش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لعیا بشاش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لعیا بشاش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لعیا بشاش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لعیا بشاش متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لعیا بشاش چه زمانی است؟
دکتر لعیا بشاش از روز دوشنبه 2 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لعیا بشاش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لعیا بشاش چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر لعیا بشاش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لعیا بشاش 5 از 5 است.

درباره دکتر لعیا بشاشدکتر لعیا بشاش dr laya bashash از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر لعیا بشاش در شیراز بلوار نیایش کوی 7 پلاک 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لعیا بشاش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136238156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لعیا بشاش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لعیا بشاش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لعیا بشاش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لعیا بشاش تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لعیا بشاش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.