دکتر مهدی آرمانی فر

دکتر مهدی آرمانی فر

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تزریق ژل و بوتاکس

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

لیزر تخصصی اسکار صورت (آرمانی متد)

سابسیژن اسکارهای عمیق

ساکشن غبغب

تزریق چربی

لیفت نخ

هایفو

لیزر جوانسازی فوتونا

مزوژل و پروفایلو

مزوتراپی لک و جوانسازی 

مزوتراپی مو ‌و پی آر پی

هیر فیلر

لیزر کیوسوییچ تاتو 

جراحی لیفت سانترال لب

جراحی بوکال

ترواسکالپ و لاغری موضعی

لیزر کندلا

کاشت مو و ابرو 

آدرس اینستاگرام: dr.armani_far 

کد نظام پزشکی

۹۳۶۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب قدوسی غربی

آدرس:

شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 10 و 12، کلینیک آرمانی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهدی آرمانی فر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷۳ کاربر)

%۱۰۰
۷۳ کاربر از ۷۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قدوسی غربی
ملاحظات

*تذکر مهم* زمان انتخابی شما ساعت مراجعه به پذیرش می باشد .

 زمان انتظار جهت ویزیت پزشک بسته به شرایط کلینیک معمولا بین یک الی سه ساعت پس از پذیرش است.

دکتر مهدی آرمانی فر
دکتر مهدی آرمانی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی آرمانی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی آرمانی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آرمانی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی آرمانی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی آرمانی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آرمانی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی آرمانی فر کجا است؟
دکتر مهدی آرمانی فر 1 مطب در مطب قدوسی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی آرمانی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی آرمانی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آرمانی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی آرمانی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی آرمانی فر متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی آرمانی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آرمانی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آرمانی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی آرمانی فر چقدر است؟
تا کنون 73 نفر به دکتر مهدی آرمانی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی آرمانی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی آرمانی فر

دکتر مهدی آرمانی فر dr mahdi armani far از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی آرمانی فر در شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 10 و 12، کلینیک آرمانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی آرمانی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136313856 - 071-3321 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی آرمانی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی آرمانی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی آرمانی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی آرمانی فر تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی آرمانی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.