دکتر سارا بردبار

دکتر سارا بردبار

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

139612

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات کلینیک پوست، مو و زیبایی سمر شیراز

آدرس:

شیراز،قدوسی غربی، نرسیده به سه راه همت، قبل از چراغ راهنمایی، ساختمان ملک،طبقه 4، کلینیک تخصصی سمر

تلفن:07191009092

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا بردبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک پوست، مو و زیبایی سمر شیراز
دکتر سارا بردبار
دکتر سارا بردبار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا بردبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا بردبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا بردبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا بردبار چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا بردبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بردبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا بردبار کجا است؟
دکترسارا بردبار کلینیک پوست، مو و زیبایی سمر شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سارا بردبار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سارا بردبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بردبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا بردبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا بردبار متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا بردبار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سارا بردبار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بردبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا بردبار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سارا بردبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا بردبار 0 از 5 است.

درباره دکتر سارا بردباردکترسارا بردبار dr sara bordbar از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سارا بردبار در شیراز،قدوسی غربی، نرسیده به سه راه همت، قبل از چراغ راهنمایی، ساختمان ملک،طبقه 4، کلینیک تخصصی سمر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا بردبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191009092 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا بردبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا بردبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا بردبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا بردبار متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا بردبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.