دکتر محمدعلی میرباقری

دکتر محمدعلی میرباقری

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

28155
%97
پیشنهاد(از 89 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح آب مروارید و عمل های لیزیک و PRK

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر محمدعلی میرباقری

آدرس:

شیراز خیابان زند نبش کوچه 43 ساختمان تارا طبقه اول

تلفن:07132337272

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی میرباقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی میرباقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 89 کاربر)

%97
86 کاربر از 89 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  47 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

دولت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر پزشک بسیار عالی و با حوصله‌ای هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

HI IN MY OPINION HI IS ONE OF THE BEST DOCTORS SPECIALIZING IN OPHTHALMOLOGY

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر توانا، ماهر و واسه بیمار وقت میزارن... این دکتر رو پیشنهاد میکنم.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوب و خوش اخلاق،چهارماه prk انجام دادم فعلا که عالیه

فریبرز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جراح و پزشک ماهر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی میرباقریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی میرباقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی میرباقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی میرباقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی میرباقری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی میرباقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی میرباقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی میرباقری کجا است؟
دکتر محمدعلی میرباقری 1 مطب در مطب دکتر محمدعلی میرباقری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی میرباقری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی میرباقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی میرباقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی میرباقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی میرباقری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی میرباقری چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی میرباقری از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی میرباقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی میرباقری چقدر است؟
تا کنون 89 نفر به دکتر محمدعلی میرباقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی میرباقری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی میرباقریدکتر محمدعلی میرباقری dr mohammadali mirbagheri از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محمدعلی میرباقری در شیراز خیابان زند نبش کوچه 43 ساختمان تارا طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی میرباقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337272 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی میرباقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی میرباقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی میرباقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی میرباقری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی میرباقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.